Medusa, Ayvalık Cunda Adasında faaliyet gösteren, mavi yolculuk için tasarlanmış 12 yolcu kapasitesine sahip,  misafirlerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımda konforlu ve güvenli bir motoryattır.

Teknemiz 15m boyunda 4,60 m eninde 2014 yapımı meşe ağacından tarafımızdan Sadan Gemicilik tersanelerinde inşa ettirilmiştir.

 

 

Teknemizde bulunanlar:

Mutfak ve 12 kişilik yemek takımı, İki adet tuvalet, duş, sürekli sıcak su, 3 kabin, Güneşlenme ve oturma minderleri,

Denize rahat iniş çıkış için merdivenli platform ve sıcak ve soğuk duş imkanı, Flaş bellek ve hafıza kartı okuyabilen MP3 cd çalar dilediğiniz müziği dinleme imkanı sağlıyoruz dileyen konuklarımız diledikleri muzikleri getirebilir Tavla, satranç, Dalış gözlüğü, şnoker, palet, olta, kıyıya çıkmak istiyenler için deniz ayakkabısı.

 

Sizin getirmeniz gerekenler: 

1)Düzenli olarak kullanmakta olduğunuz ilaçlar,

2)Mayo ya da bikini unutulmaması gerekenlerden,

3)Güneş gözlüğü ve güneş kremi,

4)Deniz havlusu,

5)Yaşağıdınız anları ölümsüzleştirebilmek için fotoğraf makinesi ya da kamera.

Amacımız sizlere Ayvalık Cunda Adasında mümkün olan en iyi yat gezisini sunabilmek ve evinize unutulmaz anılarla dönmenizi sağlamaktır.

Bizi tercih ettikleri ve arkadaşlarına tavsiye ettikleri için tüm konuklarımıza ve desteğini bizden esirgemeyen Sarımsaklı, Ayvalık, Cunda Adası, Altınova, Burhaniye, Edremit otellerine ve ponsiyonlarına teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Sizleri en kısa zamanda misafirimiz olarak ağırlayabilmeyi umut ediyoruz.

TOP