Bu programa göre günlük kumanya ihtiyaçlarının giderilmesi ile saat 10:00’da Cunda Adasından mavi tur başlar. Daha önce konuk ettiğimiz misafirlerimizin ilgisini ve beğenisini kazanmış koylar hava şartlarına göre teker teker ziyaret edilir.

Dilediğiniz saatte çay nescafe ikramlarımız gün boyu ücretsiz ve limitsizdir. Misafirlerimiz diledikleri her türlü yiyecek ve içeceği getirebilir. Yemek,kiralama ücretine dahil değildir. Bizim menümüzü tercih ederseniz mangalda çıpura (kişi başı 400gr.), makarna, tüm mevsim yeşilliklerini içinde barındıran mevsim salata meyve ve meşrubat.Balık sevmeyenler köfte veya tavuk menü rezarvasyon yapılırken aşçımızdan talep edebilir.

Günlük kumanya ihtiyacınızı kendinizde teğmin etme olanağına her zaman sahipsiniz. Personelimiz ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve diğer detaylar için size rehberlik etmekten mutluluk duyacaktır. Bu durumda sadece günlük kiralama ücreti ödenir.

Servis her iki seçenekte de personel tarafından yapılır.

Akşam saat 18:00’de tur sona erer.

Romantik bir gün batımı, Ayvalık ve Cunda adasının ışıl ışıl yansımaları arasında sevdiklerinizle özel anlar yaşayabileceğiniz, dostlarınızı misafir edebileceğiniz özel bir tur seçeneği yatta teknede evlenme teklifi , Doğum günü kutlaması gibi küçük gruplara ve özel anlar yaşamak isteyen çiftlere idealdir.

Bu programa göre hareket saati 20:00 bitiş saatini ise misafirlerimiz belirler. Bizim menümüz mangalda çıpura, tüm mevsim yeşilliklerini içinde barındıran mevsim salatadır. Nescafe, çay servisimiz ikramımızdır. Dileyen yolcularımıza da akşamyemeği sunabiliriz. Sizin getirdiğiniz kumanyayı sizin için servis edebiliriz Erken rezervasyonlarda kemancı, darbuka, klarnet temin edebiliriz.

Bu tur programında Saat 22.00 da Yolcularımız Cunda Rıhtımında bekleyen yatımızdan tekneye giriş yaparlar.
İsteğe bağlı olarak akşam yemeği teknemizde sunulur.. Tekne ile yolculuğumuz gece boyunca sabaha dek sürer.Gece konaklama teknemizde gerçekleşir.

Gün doğduktan sonra Kaptanımızın ve hava şartlarının müsade ettiği koylar ve adalar ziyaret edillir.
Tur gün boyu devam eder.. Akşam saat 18.00 da Teknemiz Yolcularımızı aldığı yer olan Cunda Rıhtımında son bulur.

1.GUN CUNDA Rıhtımından Kalkıs
Sabah saat 10 da Teknemiz Cunda rıhtımında kalkışa hazır vaziyette sizi bekler.. Yolculuğumuzun rotası Bademli Kalemli adası ve muhteşem koylarıdır. Yolculuğumuz boyunca öğle yemeği ve çay molalarımız muhteşem koylarda gerçekleşecektir. Akşam yemeğiyle birlikte teknemiz Bademli Adasında demirler ve o gece Bademli Adasında konaklanır

2.Gün Bademli Adasından Kalkıs
Sabah kahvaltı sonrası rotamızda; Bademli Cunda adası arasındaki muhteşem koyları tek tek gezmek şeklinde .. Kaptanımızın ve havanın da müsade etttiği koylarda durup denizin ve muhteşem manzaranın keyfini çıkarıyoruz.Gün sonunda Kalkış yerimiz olan Cunda Adasındaki Rıhtıma geri dönerek turu sonlandırıyoruz.

Teknemizde üç farklı boy balığı ve hangi balığın kaç metrede olduğunu gösteren balık bulucu derinlik göstergesi mevcuttur.

Daha önceki Ayvalık’ta balık avı misafirlerimizin genelde yakaladığı balıklar Mercan,Fangri,Çıpura,Karagöz, Iskataroz,Kupa,İzmarit,Uskumru,Anos sık yakalanıp av meraklılarının evlerine bolca götürdüğü balıklardır.

Teknemiz seyir halindeyken şırtı uzun olta çekildiğinde ise Levrek,Palamut nadirende olsa lüfer ve zargana yakalana biliyor.

Yem olarak Sülina taze Sardalya,Boru kurdu,Mamun,Madya,Teke,Kalamar kullanıla bilir.Avcılar yemlerini kendileri tedarik edebilecekleri gibi ücret karşılığında bizde tedarik ederbiliriz.

Yemek olarak avcılar dilediği herşeyi getirebilir bizim menümüz tercih edilirse makarna sosis ve meyve kişi başı 20 TL çay kahve ikramımızdır.

Olta seçimi avcıların tercihine kalmıştır.

 

 

TOP